Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonok képesek...

Milyen telefonok képesek legalább 60 de 120 fps-sel rögzíteni?

Figyelt kérdés

Ugye most itt az iphone a 240fpssel de régen ott volt az lg viewty ami 120 volt képes rögzíteni...

Van ezeken kívül más teló mi képes 120fps re?



2014. okt. 10. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nincs, és nem is terjed el széles körökben ez a hülyeség. 60 FPS felett az emberi szem nem érzékeli a különbséget, ezáltal felesleges is szórakozni ezzel, viszont a készülék teljesítményét jelentősen lefogja. Ez az egész FPS mizéria a PC játékosok mániája, maradjon is meg csak az ő körükben.
2014. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet...szerintem tök poén a lassított felvétel


Különbséget lehet, hogy nem észlelsz de azt látod, hogy lassabb és "részlet teljesebb" a video


+Azért ez a 30fps-es rögzítés szerintem már kevés

2014. okt. 10. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Csakhogy kevés ember élvezi ki a lassított felvételt, ezáltal nem éri meg csak ezért belefektetni azt az energiát, amennyi kell a 120 fps eléréséhez.

A 30 fps-t én sem védem, mert bár élvezhető a felvétel, de a 60 láthatóan folyamatosabb.

2014. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 fps-től az emberi agy folyamatosnak érzékeli a képeket (videót) attól lefele vannak problémák.
2014. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahogy elnézem a Sony Z3 compact 60 fps-es


Am valaki nem tudna egy listát adni? én próbáltam keresni de nem jártam sikerrel

2014. okt. 10. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

iPhone 5S!

Az iPhoneoknak van messze a legjobb kamerájuk,azt leszámítva,hogy csak 8megapixelesek

2014. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%
Csak az első nagyon okos hozzászólónak üzenem, hogy a 120 fps-nek nem az az értelme, hogy 120 fps-ben vegyél fel valamit, aztán 120fps-ben megnézd, hanem ha vissza van konvertálva 30/24 fps-re akkor lehet ú.n. slow motion videókat kreálni. Ergó lassítva látod. Okostojás.
2014. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!