Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android helyett old school...

MuSky kérdése:

Android helyett old school telefon?

Figyelt kérdés

mivel telefon helyett tableten szoktam böngészni, játszani, emailezni, chatelni, gps-t használni stb ezért arra gondoltam ,hogy androidos telefon helyett inkább vissza váltok valami régebbi típusra.


elegem van abból ,hogy folyton lefagynak, szaggat, hülyeségeket csinál, lassú legalábbis ha 100ezer alatt veszel telefont.


olyan régi típust keresek ami nyomógombos, és nem szükséges semmilyen böngészés vagy chat

csak telefonálásra és mp3 hallgatásra kellene.


lehetőleg olyan ami stabilabb, nem fagy le, nem lassul és a szoftveres dolgokon kívül maga a kialakítása is strapabíró.


mint egy nokia 3310 volt csak éppen mp3-al kellene.



2014. okt. 10. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia 6303i van, ugyanebből a megfontolásból mint Neked! Ha minőségit akarsz és újat akkor Nokia 515.
2014. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Probaltal minden Androidos telot 100 ezer alatt huzamosabb ideig, hogy erre a megallapitasra jutottal, vagy kifogtal egy selejtes modellt es altalanositottal egy nagyot? Kerdesre valaszolva pedig Nokia 108,109, valamelyik Asha vagy ha kemenyebb kell, akkor Caterpillarnak vannak eleg eros telefonjai.
2014. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

valóban van általánosítás a dologban.

ugyanakkor nem egy telefon után jutottam erre a megállapításra.

konkrétan próbáltam már samsungot, sonyt, htct, zte-t

ami eddig egyedüliként nem lassult be azaz iphone 4s volt

de valószínűleg azt sem használnám ki.

elment már a kedvem a telefonon való böngészéstől még a note 2 is túl kicsi, sokkal kényelmesebb tableten, érintőképernyőn utálok játszani akkor már sokkal inkább egy nintendo 3ds


köszönöm a tippeket sokat segítettek a választásban

2014. okt. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!