Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S - Samsung Galaxy...

Iphone 5S - Samsung Galaxy S5, pro és kontra! Te melyiket miért és miért nem vennéd?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
iphone 5s, mert sokkal jobb
2014. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

ihone 5s,mert 4 éven belül is telefont tartasz a kezedben,nem egy már 3 éve elavult műanyag szerkezetet.


Most majd jönnek az iphone utálók,akiknek amúgy sosem volt.


Az Iphone operációs rendszere folyamatosan megújul,amit egységesen minden iphone le tud tölteni. Talán a 4 már nem. De a samsung androidos, ár év múlva annyira meg változik az andorid,hogy a programok nem fognak futni a telefonon. Legalábbis az újak nem.


És hozzátenném,az ishone sokkal gyönyörűbb,elegánsabb, és nem néz ki gagyinak és ócskának.

Az érintése is tökéletes.

2014. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

látom már meg is érkeztek, ha sikerült lepontozni...:D

egyébként meg millió szempontból össze lehetne őket hasonlítani...valamiben az egyik, valamelyik a másikban jobb...de elsősorban az igazi pro-kontra az a rendszer. ezt neked kell eldönteni, számodra mi az előnyösebb.

lehetne akár az ujjlenyomatolvasót is összehasonlítani, mert az az s5-ön egy retek az iPhone-hoz képest...de akinek ez nem fontos, annak nem mérvadó...úgyhogy tökmind1, ki mit mond, a legfontosabb különbséget úgyis csak te tudod eldönteni.

2014. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

iPhone 5S

Miért?

Mert ez egy olyan atomstabil telefon hogy hihetetlen, egydszerűen mindennap ujjab meglepetéseket nyujt számomra, és nem nemvagyok elvakult, mivel az S5-röl nincs véleményem igy nem fikázom.

De egy ami 100% , hogy az i5S ujjlenyomatolvasója 100ból 98-szor müködik és eltalálja, és mint olvastam a SGS5-be meg szószerint ratyi.

Sokan csak parasztvakitásnak hiszik, de esküszöm mióta ezt használom sokkal egyszerübb, pedig én is ugyvettem hogy "ahh ugyse fogom használni" mostmeg appstore és feloldáshoz eggyaránt használom.

Stabilitásárol gyorsaságárol nem is beszélve, egyszer nem akadt meg 1másodpercre sem, pedig Real Racing és társai grafikáju játékokkal pirítom.

2014. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 5S-sem van, de a tokom mar tele van vele hogy ilyen kis csepp... Ha telefonalason kivul masra is akarod hasznalni a cuccot akkor inkabb iPhone 6 vagy valami 4,7"+ droid.
2014. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!