Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb Kitkat rom...

Matteh1995 kérdése:

Melyik a legjobb Kitkat rom és kernel ehhez a romhoz Samsung Galaxy S Advance-re?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Carbon Rom-ot használom de vannak kisebb hibái amelyek zavarnak. Például nem működik a youtube-program valamint a shazam is azt írja ki hogy valamilyen program használja a mikrofont ami nem igaz!

2014. okt. 10. 18:43
 1/6 Vortrex ***** válasza:
Én véleményem szerint ez a legjobb [link] Minden 100%-osan működik, gyönyörű rajta a touch wiz és nem laggol. Clockworkmod recovery-vel tudod felrakni, utána factory reset / wipe és mehet a menet
2014. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
Nekem a Cocore 5.0 kernel jött be, van egy proci húzós cocore is, de azzal csak összeomlott
2014. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezzel az a baj hogy ilyen ,,magyangol" de azért köszi a választ
2014. okt. 10. 19:51
 4/6 Vortrex ***** válasza:
Igen, a beállítások főmenüje angol, de az almenük már magyarok, ez nem egy drasztikus hiba. Ennél már csak lejjebb van
2014. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még véletlenül se rakja fel senki a fentebb ajánlott romot kínszenvedés volt az egész... Annyira lassú volt hogy hívást sem tudtam fogadni
2014. okt. 22. 18:22
 6/6 Vortrex ***** válasza:
Akkor te béna vagy
2014. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!