Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson telefonom nem...

A sony ericsson telefonom nem birja a hangfalat amit hozá kötötem mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A hűlye kérdéseket inkáb hanyagoljátok.
2014. okt. 10. 20:30
 1/7 b95 ***** válasza:

Az ok annyi, hogy a Sony volt olyan kedves, hogy még csak véletlenül sem azt a lábkiosztást használta a jack dugóhoz, mint a többi gyártó. (Pedig még(!) Az Apple is képes volt erre a műveletre, pedig ők (is) köztudottan allergiásak a szabványokra és azok rendes használatára...)


De nyugi, van megoldás!

Lehet szerezni olyan átalakítót, ami a Sony idétlen kiosztása és a rendes jack kiosztás között konvertál.

(Érted, jack-et jeck-re kell konvertálni, csak mert a Sony-nak nem elég jó az, amik kb. az egész iparág elfogad és használ. :D)

2014. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi tudom hogy idétlen a bedugója mert a töltő meg a fülhalgató is meg az USB egy helyre megy.
2014. okt. 11. 12:22
 3/7 b95 ***** válasza:

Ja hogy neked még jack sincs, hanem a régi, sony ericsson-os csatlakozód van? ezt nem említetted. akkor csak annyit tudsz csinálni, hogy szerzel egy átalakítót hozzá,

valami ilyesmit:


[link]

2014. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Óh köszi hogy elkuldted nekem ilyen a vége a töltőnek ezel már fogja birni a kiseb hangfalat vagy kell erősitő is?
2014. okt. 12. 20:05
 5/7 b95 ***** válasza:

Nem értem a kérdésed, ugyanis minden egyes eszköz a hangkimenetén hangot továbbít. Az erősítő nem innen veszi fel az áramot, hanem hálózatról, vagy elemről.

Tehát nem fordulhat elő olyan, hogy egy telefon nem tud kitolni magából elegendő teljesítmény ahhoz, hogy megszólaltasson egy hangfalat.


Ennél az egy adapternél többre nincs szükség.

Ha valami gond van, akkor a 3 közül valami hibádzik, vagy a telefon, vagy az adapter vagy a hangfal.

2014. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja mert én kötötem a hangfalhoz a telefont és nem birta!!
2014. okt. 16. 14:39
 7/7 b95 ***** válasza:

Épp az előbb írtam, hogy ez nem lehetséges. :D

Vagyis NEM ez a hiba, hanem más.

2014. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!