Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60-65e Ft körüli (ÚJ) áron...

60-65e Ft körüli (ÚJ) áron melyik mobil készíti a legjobb képet?

Figyelt kérdés

Androidos Sony vagy Samsung, ami leginkább érdekel. Új készüléket szeretnék, leginkább független vagy max. Vodás lehet. Eddig a Samsung galaxy S4 mini, Sony Xperia M2 -t néztem. Képstabilizátorosat szeretnék, mert a mostani telóm hiába 8mpx-es, állandóan bemozdul és homályos lesz, zajos..

Köszönöm.

HA linket küld valaki összehasonlításról annak is örülök.


2014. okt. 10. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha telefonnal fenykepezel, nem kell meglepodni, ha zajos es homalyos lesz nehany kep. Ha jo fenykepeket akarsz, akkor fenykepezogepet veszel, ha akarmikor akarsz fenykepezni(de nem jo minosegben) akkor veszel telefont. Amugy mindket telo egesz jo, szerintem rosszul nem jarsz egyikkel sem.
2014. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem, de én azért az M2-t választanám.
2014. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem M2-m van. Nagyon lefikázták a kameráját, szerintem telefonhoz képest (!) annyira nem szörnyű: [link]


De én is úgy vagyok vele, hogy akárhova megyünk, a fényképezőt viszem, mert azért csak szebb képet csinál... Most egy 12 megapixeles Panasonic Lumix fényképezőnk van, 15 ezer Ft volt... Előtte egy 5 megapixeles valamink volt, azzal is nagyon szép képeket lehetett csinálni, fénytől függetlenül, nem is mosódott el... Szóval szerintem érdemes egyre beruházni a mobil mellett!

2014. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy Nokia 808 PureView telefonra, de az a rendszere miatt a fényképezésen kívül nem sok mindenre jó.
2014. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Osynho ***** válasza:
Nem értem, milyen összefüggést látsz a képek felbontása és az elkészült fotó bemozdultsága, homályossága között? A telefonok több sebből véreznek (pár kivételtől eltekintve) a kamerát illetően. Nagyon kicsi, buta érzékelő lapka, nagyon sok pixellel, rossz tömörítő eljárások, rossz fényérzékenység, zajosodás. Viszont sötétben még egy telefonnál jobb géppel sem tudnál elmosódás mentes képet csinálni, amikor a kezedben tartod. Nagyobb záridő mellett tuti elmosódik a kezed remegése miatt. Ehhez jön még a telóknál az iszonyú képzaj.
2014. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a mindennapokban megfelelnek. Legalábbis nekem.
2014. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!