Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rendelhetek mobilintern...

Hogyan rendelhetek mobilinternetet?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy Samsung Galaxy S Advancem van, ugye a T-Mobile-os vagyok, és hát szeretnék mobilinternetet, pl egy NetPlusz L-t szeretnék, 1GB havi 1300Ft, tökéletes lenne nekem, de hát a megrendeléshez oda van írva hogy "meglévő havidíjas díjcsomagod mellé". Ez most azt jelentené hogy nekem valami csomagban kellett volna vennem a telefont hogy lehessen mobilinternetem? Mert én csak simán kifizettem a teljes árát a telefonnak és elhoztam. Semmi havidíjat nem fizetek most rá, és most akkor nem lehet mobilnetem vagy mégis hogy van ez? ( [link] itt néztem)

2014. okt. 10. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet Domino-val is NetPlusz-t kötni.
2014. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

Nem, ez nem így működik! :D


Először is: Azért írja azt neked, hogy havidíjas csomag mellé, mert azt a menüpontot választottad ki, ami a havidíjas előfizetéshez használható csomagokat listázza.

Mivel a te előfizetésed típusa feltöltőkártyás, így neked ezek állnak rendelkezésre:


[link]


Azaz a te esetedben nem a NetPlusz L, hanem a Domino NetPlusz L.


A másik: Az 1290 Ft-os ár abban az esetben érvényes, hogyha már van mobilneted, de azt ezzel a csomaggal szeretnéd bővíteni.

Magyarán ebben az esetben lenne két net csomagod, de nem kellene mindkettőért teljes árat fizetni.

Namost nyilván erre neked semmi szükséged.


Ez esetben viszont érdemes a „Nincs még net a díjcsomagodban?” feliratú táblázatot nézni, ahol jól látható, hogy ennek a csomagnak a teljes ára 2190 Ft.

2014. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Holnap szerintem megveszem az egyik csomagot, de miután megvettem, egyből van adatforgalmam, vagy állítgatni kell még valamit?
2014. okt. 11. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
APN-t állítsd be (internet)
2014. okt. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b95 ***** válasza:

A legtöbb telefon esetében nem kell semmit beállítani, elég csak a netet bekapcsolni/engedélyezni.


Néhánynál viszont valóban az APN-t kell beállítani. (Ilyen pl. a BlackBerry 10 - eddig nekem csak ennél kellett manuálisan beállítani, a többi általam használt OS képes volt magától megcsinálni a dolgokat...)

2014. okt. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. okt. 11. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!