Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 vélemény?

Sony Xperia M2 vélemény?

Figyelt kérdés
Iphone 4S-em van de oly szinten kikészít már hogy mostmár mindig kilép alkalmazásokból, befagy a teló stb de nem akarok venni drágábban telefont mert netezni, facezni, instagram, viber snapchat stb ilyenekre használnám... Néztem az Xperia M2őt, szerintetek milyen telefon? Lehet kicsit gyűjtök és LG G2-t veszek, nem tudom:/
2014. okt. 11. 10:23
 1/2 Clairvoyant ***** válasza:

"...Viber"


Akkor a sonyt már lőheted is ki a felsorolásból, olyan szinten inkompatibilisek, hogy azt hosszú lenne felsorolni.


Nekem M2-m van, szervizesként javítom is, az alábbiakat tapasztaltam eddig (a legújabb sw-vel): a proxy szenzora nem megfelelő, vagy feloldja a képernyőt, vagy sötét hátérrel is tudsz nyomkodni a füleddel - a reciever/mikrofon páros hajlamos elszállni, nagyon sok m2-t javítunk ezzel napi szinten - melegszik - kilép kérés nélkül alkalmazásokból, hajlamos akadni a zene - napsütésben (tehát nyáron mondjuk) használhatatlan, annyira rossz a kijelzője - szériahibás a display+touch páros, sok telefonon foltok jelennek meg a közepén (persze garanciában javítjuk, de akkor is), nagyon sok a pixelhibás display.


Ha nem ingyen lett volna, nem ezt választanám. Telefonálni lehet vele, Smst írni is, netezni is alkalmas, egész gyors is, ha nem terheled le, de ezek a hibái bosszantóak.

2014. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem M2-m van és nagyon megvagyok vele elégedve. Szerintem gyors, a kamerája is jó a kategóriáján belül, és olyanokra bőven megfelel, mind pl. facebookozni..stb.
2014. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!