Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyab kell videót/filmet...

Hogyab kell videót/filmet letölteni telefonra?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy mini2-re.

2014. okt. 11. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd számítógépre majd átmásolod a telefonra.
2014. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez felmerül mint kérdés? És milyen válaszra számít a kérdező, mit magyarázzunk el? A bekapcsolás megy?
2014. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt kedves cinikus válaszoló, hog, van e valami jó bevállt app vagy vmi oldal. És 1- es most nincs gépem és ezért kéne telóra valahogy...
2014. okt. 11. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá alkalmazás, illetve nem tudok róla, mert engem nem érdekel. Régóta leszoktam már, hogy egy netes oldalról töltsek le mindent, továbbá sosem használtam telefonon semmilyen letöltő alkalmazást. Netes oldalon lehet valami megvan, de más meg nem. Google-t tudom ajánlani mindig, ott kell a letölteni kívánt dologra rákeresni, aztán a találatok között ott lesz valahol egy működő letöltési link. Egyébként az ilyen honnan töltsek le jó filmeket, magyar zenéket vagy hasonló kérdésre nem szoktam válaszolni, mert a Google-n kívül nem tudnék mit írni. Sokszáz magyar zene van, honnan tudjam, hogy az illetőnek éppen mi kell. Találja ki melyik együttestől hallgatna valamit, aztán Google.
2014. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!