Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia S telefon...

A Sony Xperia S telefon Androidos?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mik az előnyei ill. hátrányai? Megérné egy 12 éves lánynak?

2014. okt. 11. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az. Már elég régi telefon.
2014. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clairvoyant ***** válasza:
Elég méretes darab, meg kicsit kocka alakú is, lehet megkérdezném előtte a lányt, hogy tetszik e neki... aztán a boltban még a kezébe adatnám hogy nyomkodja, elég kényelmes-e. Valószínűleg nem lesz az, de ha ettől függetlenül akarja, akkor vedd meg neki... az akkuja szokott elszállni egy idő után, nem bír el nagyon sok programot (igaz, egyik Sony sem), illetve vegyél mellé egy tokot is, mert gyorsan koszolódnak a hangutai.
2014. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a facebookon akar lógni a telón, akor szerintem ilyen telót ne vegyél neki mert az üzemideje elég kevés, én 5 óra alatt le tudom meríteni wifi + folyamatos böngészés alatt.
2014. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!