Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows 8.1-es frissítéses...

Windows 8.1-es frissítéses tapasztalatok telefonon?

Figyelt kérdés
A Nokia Lumia 520-somon még a 8-as verzió van és érdekelne, hogy frissítés után mennyire változtak meg a dolgok. Jobb lett vagy rosszabb? Érdemes-e frissítenem vagy nem? Ha igen, azt hogyan tudom megtenni és honnan tudnám leszedni?

2014. okt. 12. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
De jó ez a kérdés! Bárcsak előbb láttam volna válaszokkal. Én kb 2 hete frissítettem, csomó dolog változott és kevésbé logikus. Frissítés után eltűnt 2 csempém. Ja és belassult , mint Malacka a szembeszélben.
2014. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mik változtak rajta, melyik két csempéd tűnt el és mennyire és mi lassult be?


Bocsi a sok kérdésért, de nagyon kíváncsi vagyok rá. :)

2014. okt. 12. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mások nem tapasztalak ilyet.
2014. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

nem tudom hogy az elso csak troll vagy gyari hibas teloja van

nem tunt el semmim es lassab sem lett

mindenkepp megeri frissiteni, az uj funkciok hasznosak, es kulon koszonet hogy kivettek a facebookos marhasagot a telefonszamoktol

csak csatlekozz wifire, a tobbit a telo elvegzi

2014. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó! A csempék jobbak átláthatóbbak, tudsz hátteret átállítani, és felülről legördülő állapotsor is van, ahol tudod kapcsolgatni a wifit... Nem lett lassabb, gyorsabb és jobb lett! Megéri frissíteni, de szólok ha frissíted vagy 50 percig ne tudsz mitkezdeni a telefonnal!
2014. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi hasznos infókat! :)


Akkor csak ennyit kell tennem: wifi kapcsolat, beállítások, rendszer, telefonfrissítés? Ugye itt kell? Mivel még nem frissítettem a telómat, ezért kérdezem.

2014. okt. 12. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt kell tenned.
2014. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hello!


Nekem is Lumia 520-asom van. A frissítést én sajnos ágyban, éjjel elalvás előtt indítottam, kb. 2-3 óráig tartott :) lehet, hogy néha bealudtam kicsit, illetve mivel egy idő után elsötétül a képernyő, nem mindig vettem észre, hogy beavatkozást igényel a telcsi... Nekem manuális frissítésre van állítva, és kb. 3 frissítést telepített egymás után; volt hogy kérdezett valamit (magyarul, nem emlékszem mit, azt hiszem jóvá kellett hagyni a telefon újraindítását), párszor újra is indította magát a folyamatok közben, de megérte kivárni! A csempék mögé a háttér nagyon kellett már, anélkül elég gagyinak tartottam ezt a csempés dolgot, most már szuper! Jobban testre lehet szabni a telcsit; pl. lehetnek apróbbal a csempék, az sms hangok eddig szóltak míg tartottak, tehát az sms hangot egészen végig mindig lejátszotta a telcsi, hiába nyitottam meg a bejövő sms-t, most már egyből ellhallgat ilyenkor. A fájlkezelő is nagyon kellett, fájl szinten tudsz barangolni a telcsin+sd kártyán, másolni stb. Ami nem tetszett az az, hogy minden beállítást újra végig kellett néznem, mert most már olyan lett, hogy pl. a wifi keresést lehet automatizálni is, és alapból elkezdett időnként wifit keresni/felcsatlakozni, meg a naptárba valahogy bemásolt mindenféle facebookos ismerős szülinapjának az emlékeztetőjét stb. megértem kikapcsolni de sikerült. Sokkal több beállítás van, sokkal testreszabahatóbb a telefon. Nem tűnt el ikonom, nem lett lassabb! Inkább a sok apró újdonság miatt sokkal élvezhetőbb lett a telefon. A 8.1-es frissítés előtt jobban tetszett az Android, ez után már jobban tetszik a Windows Phone 8.1 :) Annyi hogy én közben töltőre dugtam a telefont, de nem is volt teljesen feltöltve frissítés kezdetekor. Gáz lenne, ha közben lemerülne :) Ja és a frissítés óta mintha az akkumlátorom is tovább bírná!


Összességében: igen, megéri frissíteni! :)

2014. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok-sok segítséget és hogy leírtátok a tapasztalataitokat! :) Köszönöm a megerősítést a frissétéssel kapcsolatban! :)
2014. okt. 13. 14:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Frissítettem és jó lett! :) Bár másfél óra volt, de megérte. Köszönöm még egyszer a segítségeteket! :)
2014. okt. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!