Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a THL T6s-ről?

Mit gondoltok a THL T6s-ről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik viszont tartok attól hogy netről rendeljem mivel nincs garancia. esetleg van valamilyen magyarországi központjuk?

2014. okt. 12. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs hazai kirendeltségük, se hazai raktáruk.

A mobilamb forgalmaz thl készülékeket hazai garanciával.

Ha külfdről rendeled akkor is van garancia, csak vissza kell küldeni oda ahol vetted.

2014. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat:)

[link] én konkrétan erre az oldalra gondoltam

2014. okt. 12. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz oldal. Sokminden pluszt is tudsz rendelni a telefonhoz. Még alkalmazásokat is lehet előtelepítettni plusz pénzért. Mondjuk annak semmi értelme.
2014. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem ért hozzá akkor van értelme.100s ironman-t nem szeretnel inkább.
2014. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mindig van egy ismerős/interneten valaki aki elmagyarázza, hogy kell használni a playt és hogyan tudja letölteni az alkalmazásokat. Szóval fölösleges.
2014. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a 100s ironman nekem talán egy kicsit drága viszont úristen nagyon tetszik

nagyon köszönöm a segítséget :)

2014. okt. 13. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó mobil, bár a t6pro már nyolc magos. Megéri azt venni. Kicsi az aksija (1900mA/h) de egyébként ha minden nap töltöd nincs gond. Utazó akkuval pedig filmezni, játszani is lehet hosszú időn át.
2015. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!