Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-osok, hozzá értők...

Iphone-osok, hozzá értők lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Váltani akarok iphone 5-re vagy 5s-re. Van kiszemelt, és segíteni kellene honnan ismerem fel, hogy eredeti.

2014. okt. 12. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Csak rendes boltból vegyed és akkor eredetik kapsz, ne aukciós oldalról vagy használtan
2014. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy lenne a legtisztább, de akadályoz valami. Nincs annyi pénz, kp, cash, money, lovetta, zsé...
2014. okt. 12. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van róla számla, akkor eredeti. Ellenőrzöd az IMEIt és ennyi.


IMEI check

[link]

2014. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom az olcsóbb, de új mobilokat, más sok használt mobilom volt, mindnek volt rejtett hibája, már nem fogom megvenni másnak a megunt mobilját, ennyiért meg főleg ragaszkodnék az újhoz.
2014. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

attól függ, mennyi az annyi, meg kitől veszi az ember.

nyilván ilyenkor, amikor megjelenik az új széria, akkor többnyire jó 5S-eket lehet megvenni, ha kifogsz egy ilyen fanatikust, aki 1 évet használta, vigyázott rá, szóval nem az a srác, aki apunál kisírta az első iPhone-ját, de felelősséget nem kapott hozzá, és ütött-kopott az egész.


én például idáig 2 iPhone-t vettem, az első tényleg nem volt 100%-os, de az a korának lehetett betudni, a másikat viszont tényleg egy olyan sráctól vettem, aki csak azért adja el, mert már megrendelte az újat, és na az 2 évig tökéletesen kiszolgált, semmi baj nem volt vele.

persze ehhez az kell, hogy menjünk utána, személyesen megnézni stb.

ennél az értéknél szvsz még az se zavaró, ha egy 10est ráköltünk az útra...inkább, mint hogy vegyünk 120-140ezerért egy olyat, ami nem jó...

2014. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs pénzed,ne akarj iPhonet venni.Függetlenül vedd,akkor tökös vagy!-én egybe,kp-ba csengetem ki a 254.000-et,mert részletre sokkal több.
2014. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Igazából nem érdekel, hogy te mennyi pénzt tettél le, nem érdekel. Nekem annyit nem ér egy telefon.
2014. okt. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!