Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart Mini magától...

Vodafone Smart Mini magától bezár mindent, és visszaugrik a kezdőképernyőre. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma lépett fel a probléma először. Először azt gondoltam, hogy a Messenger-rel van probléma, de aztán észrevettem, hogy mindennel (még a sima galériával) is ezt csinálja a telefon. Belép vagy adott esetbe nem lép be az alkamazásba, hanem mintha megérintettem volna a "Kezdőképernyő" érintőgombot, visszaugrik a kezdőképernyőre.

Így még hívni sem fogok tudni senkit, mert mire kikeresem majd a személy a névjegyeim közül, mindig vissza fog ugorni a kezdőképernyőre. Eddig ilyet még soha nem csinált, pedig már régóta megvan. Másnak is volt ilyen problémája esetleg? Mit lehet kezdeni? Így gyakorlatilag használhatatlan a telefon.



2014. okt. 12. 17:52
 1/1 anonim válasza:
Nekem ilyen problémám még nem volt vele. Azt viszont észre vettem hogy az enyémnek az alap tárhelye ha 1,2Gb alá csökken, akkor jelentősen belassul. Szerintem 50 programnál többet nem is érdemes rá telepíteni mert az fölött már szintén belassul. Egyébként raktam bele egy 8Gb-os micro SD kártyát és azon tárolok mindent amit csak lehet.
2014. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!