Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha sony z1 compact nál a wifi...

Ha sony z1 compact nál a wifi azt mondja, hogy hitelesítési probléma, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem és nem igazán tudom hogy mit takar ez , az biztos hogy jó rajta a wifi, mert otthon ment, de ahogy eljöttem otthonról pestre, itt most nem jó.
2014. okt. 12. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Néztem már a google barátomnál... elvileg jelszó probléma van, de azt jól írtam be, akkor mi van?
2014. okt. 12. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
töröld a wifit a listából utána írd be a jelszót. jól
2014. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Töröltem már, és beírtam, de még mindig nem jó, olyat is csinál, hogy odaírja, hogy mentve.... de nem kapcsolódott, aztán rámegyek kapcsolódás, és kiírja hogy hitelesítési probléma.
2014. okt. 12. 21:00
 4/4 savanyújóska ***** válasza:
Lehet, hogy nem támogatja az adott titkosítást (pl. WPA-AES-t vagy WPA2-t nem mindig szeretik), ez esetben viszont nem tudsz mit tenni, el kell fogadnod, hogy az a wifi neked nem fog menni, amíg át nem állítják a routert.
2014. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!