Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?...

Mit csináljak a telefonommal? (sony xperia E)

Figyelt kérdés

Nincs rajta semmilyen program! Mindent amit lehetett letöröltem. Nem tudok telefonálni mert ki se csörög, vagy ha kicsörög akkor is megszakad változó időközönként, vagy hogy 5 percig tudok egyvalakivel telefonálni vagy 5 másodperc után nem hallom a másikat. A másik hogy fel se tudom venni a hívást.

Semmilyen programot nem tudok telepíteni mert "kevés a tárhely" ami lehetetlen mert szinte üres a tárhely a telefon szerint.

Nem lehet rajta zenét hallgatni vagy rádiót mert egy hangos zúgás hallatszik csak semmi más. Van hogy az sms hang vagy az ébresztő is egy "statikus zörej" és olyankor befagy az egész telefon és csak úgy tudom újra használni ha kiveszem az akksit


2014. okt. 12. 23:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!