Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawey ascend g6 vagy LG...

Huawey ascend g6 vagy LG optimus f6?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnének venni, de nem igazán tudtam eldönteni h melyiket valasszam?!

Nem igazán fontos, hogy nagyon csúcs gép legyen, de azért mégis lehessen használni erre-arra! Net, facebook, chat, zenehallgatás, youtube... stb...

Most egy Xperia U-m van és maximum 50 ezret szanok rá, az f6 ot azt csak azért írtam, mert testvéremnek olyan van és az is 50 ezer környékén mozog, viszont az nem igazán nyerte el a tetszésemet!


És így amikor elhatároztam, hogy én is telefont veszek, megnéztem 1-2 telefont és utána találtam meg a g6 ot ami elsőre jobban tetszik is mint a f6!

De most ha nem a külsőre megyünk hanem a tudásra, kamerára, kijelzőre, stb..., akkor szerintetek melyik lenne a jobb választás!

Vagy esetleg akiknek ilyenek vannak vélemény stb...?



2014. okt. 13. 16:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!