Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb zenelejátszó...

Melyik a legjobb zenelejátszó androidra, a Poweramp-on kívül?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Shuttle+, musiXmatch, ez a kettő jöhet szóba Powerampon kívül, többet nem is nagyon érdemes keresni.


Meg értelemszerűen Google Play Music és Spotify, de ezeknél inkább maga a szolgáltatás a jó, mint maga a lejátszó

2014. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A PlayerPro-t használom évek óta, és még mindig nagyon jól teszi a dolgát. A Poweramp kicsit jobb, de képtelenség ingyenesen hozzájutni.
2014. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A Legeslegjobb az NRG player. (zenész vagyok szóval tudom ;D) de ez nem ingyenes, viszont van egy olyan alkalmazá hogy Aptoide, ezzel ingyen tölthetsz le alkalmazásokat. Én is így töltöttem le.
2014. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én már lassan egy éve a Player Pro-t használom. És teljesen negvagyok vele elégedve. Hangosabb a zene. Lehet zene(cimeket) szerkeszteni :) és a jövöben se szeretnék már lejátszóra váltani :)
2014. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jetAudio
2014. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Jetaudio zenelejátszót ajánlom! Az a legjobb (szerintem), énis sokat keresgéltem, de ebben minden megvan, igaz az áruházban csak a próbaverziót lehet letölteni, de fellépsz netre és ott a teljes verziót le tudod szedni, ha kéred, linkelem is, mert nem volt egyszerű a keresgélése, nekem meg megvan az az oldal :)
2016. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Megtudnám nézni én is de sajnos munka miat nincs rá időm azt, hogy van e bennük Allshare funkció megkèrlek titeket nézétek meg és jellezetek.
2016. febr. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!