Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy sms-t a 16061-es...

Medve5 kérdése:

Kaptam egy sms-t a 16061-es számról, hogy 200 ft-ért 200 ingyen percet ad a vodafone. Valós ez a szám, vagy kamu? Semmit nem találtam a neten.

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 18:33
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Vodafone-nak szokása ilyen "csak most csak neked csak ennyi" SMS-eket küldözgetni. Hogy ne érezd magad magányosan: anyukám is kapott. De csak vodafone-on belül tudnád felhasználni. Mondjuk más 16xxx számra küldött SMS-ek nem éppen a vodafonehoz tartoznak és nem is 200Ft-ba kerülnek.
2014. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is kaptam csak 100smst, azt viszont nem írják hogy hálózaton belül? Csak hogy belföldi. Inkább nem kockáztatok, nehogy belerakjanak valami új tarifacsomagba, vagy nem is az ő számuk és a válasz sms-el regisztrálok valamire (ami akár pénzt von le)
2014. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is a mai reggelen kaptam SMS-t erről a számról, h 5 napon át 500 MB netet kapok...próba cseresznye alapon visszaírtam és egy 5 perccel ezelőtt jóvá is írták. Szóval működik.
2014. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy nem is a Vodafone küldi. Évek óta kapok sms-t tőlük, soha a büdös életben nem kaptam még ajánlatot ilyen számról. Most kaptam. És nem vagyok olyan birka, hogy vissza is írjak.
2014. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napokba ért az én vodámra hasonló üzenet.

Nem ilyen az ő smsük, ha valami ajánlatuk van.

( szólok a melóhelyemen, semelyik szolgáltatójának ne higyje el senki. sokan vagyunk, nagyon kevés lovettából élnek. nem 200 Ft ot " fognak " levonni, tüzbe teszem a kezem. Ritkán vagyok ennyire biztos valamiben )


Kedves ide tévedt olvasótársaim! Ha kicsit is " szeretjük a kollégáinkat / ismerőseinket ", ha nem késő beszéljük le erről, hogy válaszoljanak!

2014. okt. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vatai Kázmér válasza:
Ez most éppen nem kamu. Megnéztem a Vodafone oldalán, tényleg övék ez a szám, promóciós ajánlatokhoz: www.vodafone.hu/letoltes/emeltdijas-szolgaltatasok/reszletek.xlsx
2014. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

medve5...Én is kaptam ilyen jelegű Sms-t,de én nem küldtem

választ....kitudja ,hogy ki küldte az üzenetet...nekem kicsit gyanús...További szép napot.!

2015. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!