Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják a wp-t? Sok...

Miért szidják a wp-t? Sok szervízes lebeszél róla

Figyelt kérdés
Én megbízhatónak tartom, de a többség nem. Miért?
2014. okt. 13. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem iPhone és nem Samsung.

Sokan nem értenek hozzá mert nincs tapasztalatuk a készülékekkel ! Így azt mondják ami a legjobb üzlet nekik, azaz vegyél 100 ezres Samsungot vagy iPhone-t.

2014. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

WP8 már jó, WP7 még elég gáz volt.

De mivel a WP7 gyengén indult, ráadásul későn is (addigra már Android és iOS nagyon uralta a piacot) így az embereknek továbbra is megmaradt a fejükben az, hogy Nokia és WP = rossz.


Meg az emberek minimum 90%-a egyáltalán nem ért a telefonokhoz, amit neten olvasnak azt írják.

2014. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, a szervizesek miért beszélnek le róla, a WP egy szoftver, nem sok köze van ahhoz, mennyire megbízható a telefon.
2014. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy #2 mondja, vagy nem ismerik az emberek, és csak mondják birkaként azt, amit mástól hallottak, vagy még a WP7-es tapasztalokat hozzák fel újra és újra...
2014. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek van, ahogy láttam semmi baja vele, meg amikor kell gyors is neki. Ezért nem értem, hogy mindenhol lehúzzák. Én kitartok mellette. Köszönöm a válaszokat:)
2014. okt. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!