Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az érintő...

Miért nem működik az érintő panel?

Figyelt kérdés
Lg L7 2 esnek cseréltem kijelzőt és érintő panelt is, a kijelző szépen muzsikálja amit kell neki de az érintő nem akar érzékelni semmit... A régi érintőt(törött) visszatettem ugyanúgy ahogy az újat csináltam és az működik (persze amennyire tud a törések között) de a lényeg hogy érzékeli az érintést... Ugyanúgy tettem be az új panelt de semmi(többször is próbálkoztam)... Lehet valami más oka is ami miatt nem jó az új éritő vagy csak simán rosszat vettem ami nem működik?

2014. okt. 13. 23:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Simán rossz volt az új is vettem még egyet és azzal jó tehát a kérdés már tárgytalan...
2014. okt. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!