Iphone 4s vagy 5s?

Figyelt kérdés
innen onnan kapok infót,melyik a jobb! egyik ismerősöm állítása szerint még a 4s jobb mert ugyanazt tudja és az 5s-nek fél évente elromlik az akksija. más irányból egy másik ismerősnek 2 éve 5s-e van, és semmi baja . nem tudok dönteni, igazság szerinr androidos vagyok jelenleg egy note 3-mal rendelkezek, szeretem, tetszik az iphone is . esetleg személyes véleményeket ha írnátok magáról az iphone telefonról megköszönném!

2014. okt. 14. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes ugye csak vicc?
2014. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Személyes véleményt tudok csak mondani a 4S-ről. Én nagyon szeretem, előtte androidos telefonom volt. Teljesen más a kettő.

Ha fontos, hogy a telefonodat személyre tudd szabni, akkor ne vegyél iphonet (ugyan itt is beállíthatsz csengőhangot, de csak pénzért cserébe).

Ha fontos, hogy megbízható, gyors telefonod legyen, akkor vegyél iphonet.

2014. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zakathol ***** válasza:

#2: lehetőleg te se adj több tanácsot iPhone témában. Csengőhangért nem kell fizetni. Csak két kattintással tovább tart mint más telefonoknál.


Kérdező: 5s-t vegyél. Legalább 4 generációnyi különbség van a két telefon között.

2014. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!