Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leesett a telefonom es nem...

Leesett a telefonom es nem erzekeli a Sim kartyat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elobb leejtettem a telefonom (Xperia Ray) ,kiesett az aksija is. Ossze raktam, minden mukodik, csak a kikapcsolas gomb erzekel neha nehezen de ha font ossze nyomom a telefont az is jo. Sajnos a Sim kartyat viszont nem erzekeli pedig tobbszor ujrainditottam. A kartya masik telefonban jo. (az is meg az Xperia is fuggetlen) Mit tegyek? Meg lehet valahogy csinalni? Vagy szerviz? Ha igen kb mennyibe kerul?
2014. okt. 14. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Fordulj meg a tengelyed körül óramutató járásával ellentétes irányban 13szor.

Majd ha végeztél esetleg szervizbe is elvihetnéd.

2014. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tettem a Sim moge egy papirt is hatha erintkezesi hiba volt de ugyse jo. Ha ramegyek a halozatkeresesre akkor a csak segelyhivasokat engedi csak, de van sok mas lehetoseg is de ha valamire ramegyek azt irja hogy a sim nem engedelyezi.
2014. okt. 14. 09:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a nagyon epito jellegu hozzaszolast. Magamtol is rajottem hogy szervizbe kell vinni de azert irtam ki a kerdest hatha valakinek volt mar ilyen gondja es leirja hogy oldotta meg hatha nekem is bejon es ingyen meguszom.
2014. okt. 14. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jótállásos és nem törés akk költség mentesen meg úszod!
2014. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondjuk gondolhattam volna, hogy olcsójános vagy.
2014. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!