Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a whatsapp, és a viber?

Mi az a whatsapp, és a viber?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mi az a Google?
2014. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Az titok, nem árulhatjuk el.
2014. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%
Nem értem, hogy egy ilyen oldalon, miért nem a kérdésre válaszoltok, akik hozzászóltok? Ez az oldal arról szól, hogy - amiben tudjuk - egymást segítjük információkkal, nem pedig a kérdezőt fikázzuk...
2014. okt. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te sem a kérdésre válaszoltál, hanem a válaszolókat "fikázod", nem értelek....:)


Nézd, az ilyen "kérdések" értelmetlenek. Előtte van az internet, pont ennyi erőfeszítésébe került volna beütni a gugliba és még pontos válaszokat talált volna, azonnal.

Fogalmazzuk újra, ami már rég fent van és könnyen megtalálható? Vagy pötyögjük be helyette a keresőbe? Gondolod, hogy a kérdező tényleg nem tudja nagyjából, hogy mik ezek? Legvalószínűbb, hogy unatkozott és kérdezett egyet, jobb meg nem jutott hirtelen az eszébe.

Látod, még erre is látom értelmét, hogy normálisan válaszoljak, de az ilyen bosszantó, "Mi az a .....?" típusú kérdésekre nem szoktam, kifejezetten örülök, hogy más sem tette, úgy látszik nem csak én gondolkodom így erről.

Az első válasz a leghasznosabb, ami érkezhetett erre.

2014. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!