Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a Galaxy S5ön...

Mennyibe kerül a Galaxy S5ön az üveg csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Betört a Samsung Galaxy S5 tipusú telefonom kijelzője. A máködése teljesen hibátlan tehát csak a külső üveglap látta a kárát. Esetleg valakinek van erre infója, hogy mennyi lenne.

Esetleg garanciálisan cserélik? Fóliák mind rajta volt és a zsebembe valami annyira megnyomhatta, hogy végigrepedt :/



2014. okt. 15. 12:30
 1/1 kérdező.. ***** válasza:

Árat nem tudok mondani,de ne márkaszervizbe vidd,mert pl nekem nem olyan rég egy galaxy tab 3-on ugyanígy betört a kijelző,elvittem márkaszervizbe,35k lett volna a kijelző csere,úgy hogy már ma ennyiért újonnan is meglehet venni.Elvittem egy ilyen független szervizbe ahol 7k-ért megcsinálták.

De szerintem legolcsóbban is ilyen 20k körül csinálnák meg neked az s5-t(persze nem márkaszervizbe).

2014. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!