Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +421után 9 jegyű szám napok...

+421után 9 jegyű szám napok óta hosszan hívogat, már zaklatásként, nincs külföldi ismerősöm, kérdésem, valaki tud-e segíteni, milyen szám lehet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 12:52
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Felveszed és megkérdezed, hogy mit akar? Ez miért nem opció? És ha mégis Szlovákiában van egy ismerősöd és vett ott egy telefont?
2014. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
48%

Szerintem telefonszám lehet...

Kereső mit mondott a telefonszámra?

Miért nem veszed fel és kérdezed meg, hogy mit akar?

2014. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felveszed, kihangosítod.
2014. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem osztrák számról volt több nem fogadott hívásom, egyszer felvettem. Egy fickó szólt bele németül, mintha ismerősöm lenne, vagy legalábbis tudnom kéne, ki ő. Mondtam, hogy nem tudom ki maga, nem ismerem, ő mondta hogy bocs, aztán elköszönt, letette. Azóta nem hívott.
2014. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de azért kérdeztem itt meg,hogy esetleg telefonos pénzlenyúlásról lehet-e szó...,ezért nem veszem fel.Viszont valóban nincs Szlovákiában senkim-tudnék róla.
2014. okt. 16. 09:42
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nincs olyan telefonszám, amiről felhívnak és levesz pénzt. Kivéve persze ha megkérdezik, hogy vállalod-e a beszélgetést és igent mondasz. Meg ha visszahívod. Persze terjengenek rémhírek az interneten. A rémhírterjesztőknek a végtagjait centinként kellene levágni és hagyni elvérezni. A többi ember remélhetőleg tanulna az esetből.
2014. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:
#6-osnál a pont, nem kell mindent elhinni!
2014. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!