Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y530 hátlapját...

Huawei ascend y530 hátlapját hogy a fenébe kell leszedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt a kis bütyköt be kell nyomni, majd leszedni a hátlapot, de már szinte minden erőmből nyomom a bütyköt, már a telefon recseg, de a hátlap nem mozdul. Még meg is kértem, hogy mutassa az eladó hogy kell, mert mindig bajom van ezekkel, de már jön hogy első nap földhöz vágjam ezt a telefont. Egyszerűen nem jön le a hátlap. Az útmutatóban is ezt írja, hogy nyomjam be és lejön, de milyen erővel nyomjam? Tegyek rá egy furgont, az talán elég erőkifejtés lesz?...
2014. okt. 15. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem: Hol láthatom a telefonba a memóriakártyát? Azaz, hogy tudok rá tenni játékokat? Mert nem találom a telefonon hiába keresem. A telefonmemóriába ment mindent..
2014. okt. 15. 19:13
 2/2 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xYHnPhGFENs

itt mutatja


nem lehet leszedni: A hátlap nem leszedhető, szálcsiszolt hatású felület borítja, én meg nem mondom, hogy miből van, szerintem a fémet festették meg, mindenesetre roppant jól néz ki.


nekem is ilyen problémám volt. remélem tudtam segíteni.

2016. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!