Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony, az LG vagy a Huawei a...

A Sony, az LG vagy a Huawei a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
MAX. 100 ezer forintig szeretnék telefont vásárolni, személyes kritérium, hogy fehér és nagyon szögletes legyen.
2014. okt. 16. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Sony..
2014. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ilyen a sorrend :D

Sony > LG >Huawei

2014. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezek személyes tapasztalatok?:D mert egyik boltban lehordták nekem a Huaweit, amit az ismerőseim a Sony lehordása után istenítettek, majd a másik boltban az ismerőseimmel megegyező véleménnyel voltak a Sonyról, és ott megint azt mondták, higenis vegyek Huaweit, mert azt jóóval kevesebbet hordják szervizelni. most akk mivan?:D
2014. okt. 16. 14:46
 4/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. azok relációs jelként vagy nyílként funkcionálnak?:D nem mindegy :D
2014. okt. 16. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Mind a 3 marka jo .

Ismeroseim koreben senkinek sem romlott el egyiksem magatol.

2014. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%
Mindegyik megbízható amelyiket szolgáltató is kínál. Viszont egy jó tanács: ne vegyél androidos telót! :/ Nekem most lett elegem belőle, váltok Nokiára, a Windows Phone rendszer sosem lassul be, ahogy az iOS se. :)
2014. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó nagyon tévedsz, mert egyszer mindegyik belassul :). A kérdésre válaszolva pedig a Sony a legmegbízhatóbb.
2014. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont egy jó tanács: ne vegyél androidos telót!"

Nekem WinMo után van 4 éve androidos.

A WinMo val se volt bajom, mert volt türelmem a magam képére faragni, szívesen használtam, az Androiddal ugyanez a helyzet: türelem kell hozzá és egy nagyon jó rendszer, még akkor is, ha "gyárilag", alapból nem az. Nekem kínából származó telefonjaim vannak 4 éve, sejtheted, hogyan érkeztek. Ha itthonról veszed, azért sokkal jobb a helyzet.

Mindegyiket rá tudtam venni bármire, amire használni akartam, gond nélkül mentek.

Mint sejthető, sok időt fordítok ezekre, sokféle volt a kezemben.

És ha rosszul csinál az ember valamit, bármelyiket meg lehet akasztani.... Van amelyiket könnyebben (Android), van amelyik jobban bírja...

Mindez az embertől függ.

2014. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket :* na most akkor, én egy halálosan egyszerű 21 éves , remélem értelmes, kozmetikus lányka vagyok, aki tuti nem fog brutál dolgokat elvárni a telójától. 3-4 éve nem volt normális telefonom, csak olyan, amit első pillanattól kezdve utáltam, az ez előttit (sony ericsson) még a 8. ballagásomra kaptam, 53ezerért. azt a telefont még a mai napig jobban szeretném, ha nem tört volna be harmadjára is a kijelzője. emiatt döntöttem úgy, h most gyűjtögetek és rászánom a pénzt, h újra szeressem a telefont, amit a kezembe veszek. ezek alapján ti melyiket ajánlanátok nekem?
2014. okt. 16. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy Sony Z1 Compactot, vagy hogyha úgy van, akkor előfizetésre egy Z3 Compactot ajánlanék :D

Én Z3C-t szeretnék majd venni, és úgy gondolom neked is megfelel ez a méret, hisz tekintve hogy "lányka" vagy ( :D ), nem olyan nagy lapátkezekkel rendelkezel, mint én.

Remélem igazából ezzel tudtam valamennyit segíteni, hogyha nem nyugodtan reklamálj :D

2014. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!