Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha gyárilag kifüggetlenítettem...

Ha gyárilag kifüggetlenítettem az iphoneomat akkor azt hogy restoreoljam?

Figyelt kérdés
vettem egy használt vodafonos telefont amit kifüggetlenítettem gyárilag a szogláltató által és a szolgáltató azt mondta hogy csak restoreoljam az iphonet és majd az itunes egyből kiírja hogy független, a gond csak az, hogy nincs aktiválva és így nincs ott az opció az itunesba hogy restore és nem tudom újrarakni. ha dfu vagy restore módba teszem és úgy rakom újra akkor ugyanúgy megfelel neki?

2014. okt. 17. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyan függetlenítetted ki hivatalosan, ha azt csak az eredeti tulajdonos kérheti?
2014. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de amúgy a válasz igen, teheted dfu módba, és úgy restore.
2014. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem csak a tulajdonos kérheti. ha már nincs hűség a telóra akkor beviszed és megcsinálják.

de köszönöm a választ :)

2014. okt. 17. 09:19
 4/6 A kérdező kommentje:
de biztos hogy így is működni fog? csináltál már ilyet vagy csak gondolod hogy működnie kell?
2014. okt. 17. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
hát a restore az restore, elrontani nyilván nem rontod el vele. működnie kell.
2014. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még valaki?
2014. okt. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!