Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advancen...

Nincsközödhozzá kérdése:

Samsung galaxy s advancen hogy kell újabb szoftverre frissíteni?

Figyelt kérdés
Kitkatet akarok vagy cyanongent jelly bean van most rajta.

2014. okt. 17. 14:52
 1/10 Jófej:D ***** válasza:
A legújjab az 5.0 (lolipop) de néhány hete jött ki úgyhogy azt egyenlőre nem fogod tudni rátenni.A samsung jelly bean-nél nem adott rá ki újjabbat, úgyhogy csak a google (kereső) segíthet. (Ő valószínüleg gyorsabban segít mint itt az emberek)
2014. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szval nem rakhatok rá Kitkatet?
2014. okt. 17. 18:32
 3/10 Jófej:D ***** válasza:
Lehet hogy valahogy rá tudsz rakni, csak google-t tudni kéne használni.
2014. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod hogy-hogy kell minek válaszolsz? Én nem azt kérdeztem hogy kell használni a google-t.-.-
2014. okt. 18. 12:11
 5/10 Jófej:D ***** válasza:

Mikor azt mondtam hogy tudni kéne használni a google-t erre gondoltam:

[link]


Keresel egy olyan videót, ahol jól be van mutatva, és a kommentekben is jókat írnak. Én a cyanogen modosat ajánlom. (2.találat)

2014. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jófej:D ***** válasza:
És lehet hogy root, kell hozzá, nem tudom. (az is lehet hogy nem kell) Azért válaszoltam mert elég kicsi az esélye annak hogy valaki leír neked valami részletes leírást. És ez talán jobb mint a semmi:D.
2014. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó tudom, használtam már google-t és találtam is, de nem sikerült, szóval keresek más módszert de megnézem a tied.
2014. okt. 18. 14:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkább elviszem szervizbe:D
2014. okt. 18. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Szervizben is elküldenek any*dba, kinevetnek mit akarsz ilyen régi sz*rral.

Te amit keresel az nincs mert a Samsung lesz*rja a telefonokat 1 év után. Köszi Samsung... De ezután is téged fogunk vásárolni kitudja miért...


Neked 1 másik csapattól kell szerezned Custom ROM-ot. Ebből a legismertebb a "CyanogenMOD", az már Androd 4.4.4-re alapul.

[link]

2014. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kis angol kell hozzá:

[link]

2014. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!