Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi jót és rosszat tudtok...

Mi jót és rosszat tudtok mondani a Sony Xperia Z3 Compactról?

Figyelt kérdés
Van itt egy gyerek, aki nagyon reklámozta, hogy azt fog venni, remélem ő is válaszol :D
2014. okt. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó teló, de én nem Compatot vennék, hanem nagyot. (De Z2 launchere jobban tetszik nekem)


Amúgy ne szolgáltatótól vegyél, mert ott szarnak rád. Nekem gyári hibás az M2-m képernyője, és a T-Mobile azt mondta nem csinálnak vele semmit mert csak szépséghiba, ugyanakkor pl Media Markt tuti kicserélte volna, vagy szervízbe küldte volna.

2014. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:(

Akkor viszont meglehetősen drága.

120 ezer forintért elég csábító ajánlat, a nagy Z3 160 lenne (ez már drága), és a Comact újan pedig 180 a MediaMarktban. Átgondolom a helyzetet, ugyanis reményeim szerint a Telenor elküldi szervízbe, és ott döntenek róla :)

Köszönöm a választ!

2014. okt. 17. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, vagy mond a szolgáltatónál h mielőtt megveszed, tessenek kibontani, hogy megnézd nincs-e hibája, mert nem akarsz szívni. Ha nemet mondanak akkor te is mondj nemet szerintem, és irány a MediaMarkt/hasonló áruház)
2014. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!