Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3! Mi lehet a probléma?

ZTE Blade 3! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Augusztusban volt 1 éve hogy megvettem és az utobbi 1-2hónapban ,gyakran kikapcsolt és ujraindult magától.Volt hogy puk kódot kellett megkeresnem mert a zsebemben ujraindult és össze -vissza nyomódott. 2 napja viszont bekapcsolás után kb 10 mp mulva ujraidul,és így használhatatlan. Mi lehet a probléma? Nincs már garancia rá.
2014. okt. 17. 17:25
 1/1 anonim válasza:
Uhh, nekem is ZTE Blade 3am van, és megbántam, hogy megvettem. Nekem általában akkor inditja ujra ha hozzáütöm valamihez egy kicsit. Ezt egy évre rá kezdte el csinálni miután megvettem. Meg persze tökre belassult az egész telefon. És igazából ez ellen nem tudsz túl sokat tenni. Ha még nem próbáltad akk menj a beállításoknál a gyári visszaállításra. Nekem akkor egy kicsit jooban működik, de gey idő után újra belassul, és kezdi az újarinditásokat is... De sztem vegyél egy másik megbízhatóbb telefont, és biztosodj meg belőle, hogy az nem ilyen lesz.
2014. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!