Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EMAG-ról érdemes mobiltelefont...

EMAG-ról érdemes mobiltelefont rendelni?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék egy új telefont amit semmilyen szolgáltatónál nem lehet kapni akkor érdemes ott rendelnem?


Tehát minden tartozék benne van a dobozban meg hogy adnak-e gyári garanciát a telefonokra?



2014. okt. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
átcseszés.......mielőtt bármit veszel, kérdezz rá, van-e magyar nyelv benne. Rácsesztem egy karbonn k1 telefonnal, mert csak angol, orosz és román nyelv van rajta. nem tüntetik fel sehol a terméklapon, hogy nem magyar!!!! Sőt többször írtam nekik és azt se tudják mit árulnak. Minden esetben azzal pattintottak le, hogy nem bontják fel a dobozokat és fogalmuk sincs, van-e benne magyar nyelv...A válasz mindig az volt, vásárlói visszajelzések alapján van benne, de ők nem tudják. Ez azért elég vicces...Én csak egy kis olcsó nyomógombosat rendeltem, de azzal is rácsesztem és magyarítani sem lehet, mivel indiai telefon. Viszont volt töltő és fülhallgató is a dobozban. Számlát is kaptam és gyorsan ideért.
2014. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


És hogyha androidnak olyan verziója van amelyik biztosan van magyar nyelven is? (KitKat)

2014. okt. 17. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emag egy teljesen korrekt oldal. Ok ugy aruljak a telokat, ahogy a gyartotol kapjak. Manapsag az interneten iszonyu mennyisegu informaciot lehet talalni, szoval ha valaki kinez egy telefont maganak, akkor minden infot es reszletet megtalal meg a vasarlas elott, akkor is ha olyan fantom gyartorol van szo, mint peldaul a Karbonn. Kedves kerdezo, ha utananezel vasarlas elott, hogy mit is akarsz venni en nem hiszem hogy ugy leszivhatod, mint az elso valaszolo. Es meg az sem biztos, hogy szivasnak lehet nevezni, en peldaul 13 eve, miota mobilt hasznalok egyszer nem neztem meg, hogy van-e bennuk magyar nyelv, megis mindegyik jol szolgalt.
2014. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok köszi :)


De akkor tehát adnak hozzá gyári garanciát?

2014. okt. 18. 10:09
 5/6 richz ***** válasza:
Én is olvastam sokat az emagról, van ami nem ír rosszat, de van aki a földig húzza. Tapasztalataim szerint én soha többet nem veszek Elektronika eszközöket AQUA és MM-on kívül. Inkább kifizetem azt a +10.000, de akkor tudom, hogy a szerviz nem fog lepattintani garanciális problémáknál, mint a szürkeimportőrők.
2014. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igazából konkrétan ezt szeretném megvenni


[link]

2014. okt. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!