Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Kölcsönadtam a telefonomat az egyik barátomnak. Csak le volt kódolva azzal a képernyős baromsággal. Szerencsére nem tudta és hát letiltott vagy nem tudom mit csinált.

A kérdés az az lenne, hogy mi a teendő ha kérdezi a Google nevet és a jelszót? (természetesen beírtam, és nem fogadta el)



2014. okt. 17. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

megfogalmaznád pontosabba, mert ha a képernyőzárat nem tudta feltörni, akkor x idő után újra lehet 5 lehetőséged, vagy pedig rámész az "elfelejtette a mintát?" szövegre és akkor feltesz egy kérdést és azt kel megválaszolni és jó is. A Google nem igazán értem, hogy hogyan jön a képbe.

Vagy próbáld reset-elni a telefont és bár sok minden elveszhet, de legalább beletudsz menni, (esetleg előtte lementheted a gépedre, ami alapból tanácsos félévente-hónaponta csinálni

2014. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nem fogadja el, mert nincs netre csatlakozva a telefon. Csak nettel fogadja el, mert úgy tudja ellenőrizni.

Szívás marad a gyári visszaállítás.

2014. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. okt. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!