Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az Iphone 4-em. SOS!?

Nem működik az Iphone 4-em. SOS!?

Figyelt kérdés
Kedden iskola után kezemben volt és egyszer csak kikapcsolt ,de előtte barátnőmnek is ugyan ez a baja volt és haza ment felrakta a töltőre. Aztán amikor haza értem én is és reggelre se kapcsolt be. Másnap anyukám bevitte a T-mobilba és azt mondták ,hogy biztos gomb csere lesz és csütörtökön is bementem ,hogy mi van vele és ott mondták ,hogy nem érzékel semmit és majd pénteken. Pénteken is mentem és akkor mondták hogy majd máskor mert lehet feladják mert arra gyanakodtak hogy nem jó az akkumlátor ,de annak semmi baja . Ma hívtak fel hogy nem sikerül és hogy valaki megpiszkálta a szoftvert... Hát de senki sem nyúlt hozzá csak én ,én meg nem értek hozzá.

2014. okt. 18. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szep kis uzlet lehet! Hozza se nyultak, kifogasok. A legjobb az, hogy meg Te rontottad el.
2014. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az :( és lejárt a jótállás is és nem tudom mit csináljak most..
2014. okt. 18. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy T-be vittétek és nem valami gyökér viszonteladóhoz?

Attól, hogy ott virít rajta a T logó még nem biztos, hogy a Telekom üzlete.

Van róla jegyzőkönyv? A javításról készült bármilyen jegyzőkönyv?

Ha nincs, akkor meg kell őket fenyegetni a fogyasztóvédelemmel.

De a legjobb, hogyha Telekom üzletbe viszitek. A T honlapján van üzlet kereső és oda is van írva, hogy melyik a telekom és melyik a viszonteladó.


Eleve nem is szoktak helyben szórakozni vele csak a viszonteladóknál. Ott már mi is szívtunk korábban nem is egy viszonteladóval. Viszont a Telekom üzletekben nem tapasztaltam ilyet.

2014. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

T-mobilba vittük és azt mondták ,hogy lejárt a jótállás és így nem küldik Pestre a nagy szervízbe

Kicsit sem lettem ideges

2014. okt. 18. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd be Andrássy 36.-ba.

Amúgy a boot logót sem hozza be? Nem lett jailbreak-elve? Mert ez annak a jele.

2014. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az mi?? :D
2014. okt. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!