Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt csak alig a telefonom?

Miért tölt csak alig a telefonom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban, mikor ráteszem a telefonomat (Galaxy SIII) a töltőre, néhol nem, vagy inkább csak alig tölt. Még egy héttel ezelőtt is, mikor rátetettem, 10 perc alatt kb minimun 10 százalékot töltött. Viszont most mikor ráteszem, 10 perc alatt úgy 2-3 %-ot tölt, de mikor használnám miközben töltöm, jobban merül, mint tölt. Ilyen régebben nem volt, bárhogy nyűstöltem. Sőt volt olyan pár napja, hogy nem is észlelte, hogy töltőre tettem, és nem is töltött, vagy olyat csinált, hogy 1 mp-ig töltött, utána nem, utána újra, utána megint nem. Arra gondoltam, az lehet a baja, hogy a töltőt huzamosabb ideig párszor bedugva hagytam a konnektorban. Mi baja lehet? A telefonnal, vagy a töltővel lehet a baj?

2014. okt. 18. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Távolról senki sem mondja meg. Nézd meg az akkuhasználatnál, hogy ébren van-e a telefon amikor nem használod, vagy mutat-e látványosan nagy akkuhasználatot valamelyik alkalmazás részéről. Próbáld másik kábellel és másik töltővel tölteni. Másik kábel csak akad, másik töltőnek meg jó lesz a számítógép egyik USB portja is. A konnektorban hagyni nem tanácsos, igazából nem fogyaszt, semmit káros nem történik olyankor, de személy szerint amit nem használok, mindig kihúzom a konnektorból. A töltőm egy kapcsolós hosszabbítóban van, ha kell, csak átbillentek egy kapcsolót, egyébként meg nem kap áramot.
2014. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!