Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Okoska98 kérdése:

Melyik a legjobb telefon 60eFt- ig? (infók lent)

Figyelt kérdés

Legfőbb szempontok:

-ne nagyon akadjon

-4-4,5" körüli kijelző

-lehet androidos vagy WP is

-lehessen rajta azért játszani és kényelmesen böngészni

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 18. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Valamelyik Nokia Lumiat mondanam
2014. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Androidosok közül egyértelműen a Moto G, más szóba sem jöhet.


Kis indoklás:

- 4,5"-es 720p-s kijelző (326 PPI)

- közel stock Android, és még az Android Lollipop-ot is megkapja (ez egyetlen másik 60 ezres telefonról sem mondható el)

- a stock Android miatt nagyon jó teljesítmény, sosem akad, minden játék megy rajta, stb

- jó üzemidő

- jó formaterv, a telefon nagyon jól a kézbe illik


Egyetlen egy negatívumot tudok csak felsorolni, a kifejezetten szar kamerát.

2014. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Xperia M2 :É
2014. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg Samsung Galaxy S4 mini. Ez, kivételesen jól eltalált telefonja a samunak.


Teszt:

[link]

2014. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En is a Moto G-t mondanam, viszont a kamerat nem mondanam kifejezetten szarnak.
2014. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részemről ha használtat veszel, akkor a Sony Xperia Z. 5 colos full HD kijelző, 1024 ppi, 4x1.5 GhZ-es processzor. Ráadásul vízálló. Most adták ki rá a 4.4.4-et. Nekem most épp a GTA San Andreas megy rajta akadás nélkül. De simán elviszi a Real Racing 3-at is és a Call of Duty Strike Team-ot is. Én csak ajánlani tudom :)
2014. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1024 PPI-t még nagyon sokáig nem fogjuk elérni, de nem is baj, a jelenlegi csúcs ~500 PPI is feleslegesen sok.


#5


Ha a kifejezetten szar kicsit túlzás is volt, de jónak semmiképp se mondanám a kameráját.

Aki rosszabb telefonról vált Moto G-re az lehet megelégszik vele, de tényleg nem egy nagy szám minőség.

Néha lehet vele egész jó képeket csinálni, de legtöbbször azért érződik rajta a gyenge minőség.


De még ha nem is mondanám szarnak a kamerát, a telefon minden többi része az csúcs, ehhez képest a kamera legjobb esetben is csak átlagos.

2014. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, de miert venne valaki telefont ha fenykepezni akar? Ahhoz pedig hogy akarmikor lekapj valamit, ahhoz megfelel a minosege.
2014. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Én is ezen a véleményen vagyok, egyáltalán nem érdekel a kamera, se a telefonba beépített, se egy dedikált kamera, nem szoktam fényképezgetni.


De azért most, hogy megláttam a Note 4 milyen képeket csinál azért kicsit megirigyeltem: [link]


Oké, hogy nem szoktam fényképezni, de azért ha ilyen kamerája lenne a mobilomnak lehet többet fényképezgetnék.

Bár annyira így sem érdekel, a lényeg, hogy akinek nagyon fontos a kamera, az ne vegyen Moto G-t, mert ugyanannyi pénzért van telefon, ami jobb képeket csinál nála (de minden más téren rosszabb, szóval valamit valamiért).

2014. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csupmi válasza:
Xiaomi redmi s1
2014. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!