Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívás közben zenét hallok....

Mr.Zoltán kérdése:

Hívás közben zenét hallok. Hogy lehet ezt beálítani?

Figyelt kérdés
Van 1-2 ismerősöm akit ha fel hívok nem a szokásos kicsörgés van, hanem egy zenét álitott be magának! Ezt hogy tudom én is beálítani? Hogyha engem hívnak nekem is zene szoljon ne kicsörgés?!

#mobil #hívás #kicsörgés
2014. okt. 19. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Dallamcsengő szolgáltatásnak hívják. Elő kell rá fizetni.
2014. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1# ne trollkodj. Menj bele a névjegyzékbe és ott arra akire beakarod állítani a zenét. Utána szerkesztés majd lesz egy fülecske, hogy csengőhang. Ott betudod állítani
2014. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2#

Ne viccelj már. Azt írja: ha felhív mást, nem a szokásos kicsörgést hallja, hanem zenét. Amire te gondolsz, az az, amikor téged hívnak, és minden emberhez más csengőhang van rendelve.

2014. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mint két esetben a 1# van igaza, elő kell vizetnem rá a szolgáltatómnál :)
2014. nov. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!