Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy türelmes emberkére lenne...

Egy türelmes emberkére lenne szükségem aki segítene ezzel kapcsolatban. (? ) többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval eddig windows phone volt a telefonomon, de kb 1 hónapja frissitettem és most már 8.1 van rajta. A frissités előtt nem volt elég hely ezért sok alkalmazást letöröltem, amiket most nem tudok letölteni, a régieket pedig nem tudom frissiteni. Az áruházban mindig azt írja hogy az example email címemre küldtek ilyen igazoló kódot de nem tudok belépni. Mindent igazolnom kéne de ezeket elfelejtettem elmenteni. Ha valamit nem érthetően írtam akkor szóljatok és próbálom jobban leírni, csak hát nem értek ehhez az egészhez :P valaki tud segíteni?
2014. okt. 19. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen típusú telefon? Nokia lumia vagy más?


Én a helyedben csinálnék egy hard resetet és újra beállítanám egy új e-mail címmel amit nem felejtek el és letölteném újra az alkalmazásaim és csinálnék egy mentést amit elmentenék a számítógépemre, hogy bármikor később újra tudjam telepíteni a telefont.

Itt van sok telefon hard reset leírása. Milyen típus,

[link]

2014. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nokia lumia 520.

Köszönöm :)

2014. okt. 19. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt resetelsz, ments le mindent a telóról (képek, telefonszámok stb) mert el fog veszni minden.
2014. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oki ^^
2014. okt. 19. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb semmit nem lehet érteni abból amit leírtál.

Eddig nem windows phone volt a telefonodon, hanem 8.0m most pedig 8.1 van rajta.

Az áruházhoz nem kell belépni semmiféle emaillel.

A microsoft fiókodba kell belépni, amit te adtál meg első indításnál.

2014. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fura az első kettő válaszoló megértette.

És pont ez a bajom hogy nem tudok oda belépni.

2014. okt. 19. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a lumia 520 hard resete

[link]

2014. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam de köszi :)
2014. okt. 20. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!