Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék mégtöbb üzemidőt...

Hogyan tudnék mégtöbb üzemidőt kicsiholni a telefonomból? Galaxy S2. Elég hamar lemerül, és kéne pár módszer amivel megtudnám növelni az üzemidőt.

Figyelt kérdés
Mindent megcsináltam, energiatakarékos mód, alacsony háttérvilágítás, nem mozgó háttérkép, kevés alkalmazás, háttérfolyamatok letiltva, stb. Mit tudnék még csinálni?

2014. okt. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne játssz, ne lógj a WiFin..
2014. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve mobilinternetet is kapcsold ki ha nem használod.
2014. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Töltsd le a Battery doctort és/vagy a Du battery savert a play aruhazrol. Nekem mindkettő van és beválltak. Több órát megtakarítani. Ajánlo. még a Clean mastert
2014. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Clean master megvan. Na jó, sokat használom, de akkor is 3-4 óra alatt vagy kevesebb lemerül mobilnettel ugy hogy ki-be zsebből irok kicsit és vissza. Kipróbálom ezeket, felraktam őket de vagy ugyanolyan vagy gyorsabban merült de ezek kb fél óra után. Ugyan olyan gyorsnak tünt a fogyasztása. Van valami beállìtás vagy módszer? Gondoltam új ROM-ot felrakni (Omega az kevesebbet fogyaszt mint az eredeti) De nemtom melyik ROOT you kipróbáltam z4, superoneclick stb de semmi. És hogy melyik ClockWorkMod kell konkrétan a Galaxy S2-höz és hogyan használjam azt nemtudom. Valaki tudna linket küldeni és elmagyarázni mit hogyan? Akinek ilyeen készüléke van mint nekem, meg melyik a legenergiatakarékossab ROM. Köszi! :)
2014. okt. 19. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!