Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha lefagyott a...

Mit csináljak, ha lefagyott a mobilom?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 1020as készülékem van. Mai nap alaphelyzetbe visszaállítottam a készüléket, azt meg is csinálta. Utána beállítgattam, majd telepíteni/frissíteni akartam a nyelvet magyarra. El is indult, egy kék képernyő megjelent, majd ezt írta ki: "If you'd like to know more, you can search online later for this error. Process1_Intialization-failed." És itt le is fagyott az egész. Se kikapcsolni, se resetelni, se újraindítani nem tudom a kamera és a kikapcsoló gomb együttes megnyomásával. Tehát semmit se csinál, ha kiveszem a sim kártyát akkor se.

Nem ejtettem soha se le, és mivel gyárilag állítottam vissza a készüléket csak a win 8.1es oprendszer volt rajta. Tehát még a magyar nyelven kívül semmi mást nem telepítettem rá.



2014. okt. 20. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
az a gond, hogy wp 8.1-en az újraindítás a bekapcsológomb és a hangerő+ gombbal történik. ezért nem reagál semmire.
2014. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam én is, h rosszul emlékszem, de így is próbáltam, és így se csinált semmit se... :(
2014. okt. 20. 11:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem írni, hátha vkinek segítség, végül megoldódott a dolog úgy, h megvártam, amíg lemerült teljesen. Töltőre tettem, aztán újra bekapcsolt és helyre állt minden. Hogy mi volt a gond azóta se derült ki számomra, pedig szervizesekkel is beszéltem.
2014. nov. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!