Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Alcatel...

Mi a véleményetek az Alcatel One Touch Idol X-ről?

Figyelt kérdés
Megéri? Van olyan mint az iPhone?

2014. okt. 20. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lassan egy éve használom, és teljesen meg vagyok vele elégedeve. Idézem a saját, egy évvel ezelőtti Mobilaránás hozzászólásomat:


"Kérdeztétek, valakinek van-e még tapsztalata, akkor én is leírom. Magyarországon hivatalosan november 20.-án jelent meg és én már másnap lecsaptam rá. Magyar menüs, és ahogy írták előttem is, a MediaMarkt-ban 90000 Ft volt egy hétig, nem tudom mennyit rendeltek, de amikor én vettem, még ki sem volt téve kipróbálásra. A telefonnak szerintem pont jó a mérete (mondjuk viszonylag magas vagyok), nagyon keskeny a kijelző körüli keret, ha jól tudom még az s4-énél is kisebb, nagyon jól kézbe áll. A kijelző betekintési szöge max fényerőn gyakorlatilag 180 fok, napsütésben is jól látszik. Nem nagyon reklámozzák, de a kijelzőt simán lehet körömmel is kezelni, kesztyűvel még nem próbáltam. A szögletes formaterv szerintem baromi jól néz ki, bár telefonáláskor kicsit kényelmetlen. Játékokat nem nagyon próbáltam, a Temple Run 2-t simán viszi akadás nélkül, a másik játék amit letöltöttem az a Bad Piggies, az nagyon ritkán egy-két pillanatra meg tud akadni de abszolút nem zavaró. Multitasking nagyon jó, ugye két giga ram van benne, soha nem tölti újra, ha egy háttérben futó alkalmazást újra megnyitok.Melegedés abszolút nem tapasztalható, mondjuk nem is szoktam komolyabb játékokkal játszani. A MA TV-ben is mondták, meg valamelyik hozzászólásban is írták, hogy nincs menü a kezdőképernyőn kívül, ez nem igaz, ikon tényleg nincs a menühöz, viszont a kezdőképernyőn egy föggőleges ujjmozdulattal előhozható. Azt hiszem most így elsőre kb. ennyi."


Amúgy "az" iPhone alatt melyiket érted?

2014. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahaa ég és föld.. Pláne ha egy iphone 5re gondolsz...
2014. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!