Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One V mobiltelefonra...

HTC One V mobiltelefonra milyen navigációs programot lehet feltelepíteni? Pl. : Igo, Igo Primo, Sygic

Figyelt kérdés
Bárhol néztem nem nagyon akartak róla beszélni! Egy oldal volt, ahol azt írták, hogy erre a típusra nem lehet ezeket a programokat feltelepíteni. Csak a sajátját tudja használni! Kérlek benneteket segítsetek! Köszönöm!
2014. okt. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Google play. Ott találsz Sygicet
2014. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de eddig is tudtam, hogy a Google Play-on találom a Sygicet. A kérdésem az, hogy a HTC One V mobiltelefonra feltudom-e telepíteni a fent leírt navigációs programokat? Ha pedig nem, akkor milyen navigációs programokat tudnátok ajánlani erre a mobiltelefon típusra? Olyanokat, amelyekhez nem kell net.
2014. okt. 20. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy androidos telefon. A google play az android alkalmazásboltja. Ha ott van a sygic akkor miért ne lehetne rátenni?

A legtöbb fórumon az igoról nem szoktak nagyon beszélni, mert az hivatalosan még mindig nincs androidra, de ettől függetlenül létezik androidos igo, amit szintén fel tudsz telepíteni.

2014. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben tökéletesen igazad van! Én arra gondoltam, hogy az internetről letöltött Igo Primo-t és a hozzá tartozó térképeket, skineket, hangokat, stb. felrakom az SD kártyára és onnan telepítem fel magát a programot! Szerinted így is működne? A telefon leírása alapján nem sima GPS-t tartalmaz ez a készülék, hanem egy újabbat, a-GPS-t. Bocsi, ha érthetetlen vagyok és sületlenségeket írok. Kérlek nézd el nekem. Jó pap is holtig tanul!!!
2014. okt. 20. 20:07
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Az A-GPS csak azt jelenti, hogy a pozicionáláshoz igénybe veszi a mobilhálózatot, így hamarabb kapsz helyzetet.

A kérdésedre: szerintem egy esélyt adhatsz a Navitelnek is!

2014. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!