Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lesz jobb a sony xperia...

Mitől lesz jobb a sony xperia p készülékem ha rootolom? de azt amúgy hogy kell?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 18:33
 1/5 anonim válasza:
Nekem is Sony Xperia P mobilom van 2 éve, szerintem ne rootold ki, elég stabil igy és gyors is, ha rootod elrontod akkor felejtös lehet a mobilod
2014. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lesz jobb, de megnyílik az út, hogy egy kicsit jobb legyen. Meg akkor már a bootloadert se ártana kinyitni.
2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyári alapú kitakarított custom romok, gyári sz@rok eltávolíthatóak lesznek (pl. regeteg közösségi alkalmazás), blokkolhatók lesznek a hirdetések, a programokról és akár az egész rendszerről mentést lehet készíteni, használható egy csomó alkalmazás, ami root nélkül nem menne. Kikapcsolhatók az idegesítő értesítések, húzd ki a töltőt, adatforgalom bekapcsolva stb. Xperia P-m van nekem is, egy kalap szr hardveresen, de a legutolsó gyári szofver is messze van a tökéletestől. Szóval rossz, bárhogy nézzük. A telefonom a kezdetektől fogva rootolva volt, nagyjából fél éve pedig bootloader-t is nyitottam, mert nem bírtam a hülyeségeit. Custom rommal használom, de ez a telefon soha nem lesz tökéletes. Cserélném ha tudnám.

Szoftvertől függ a módja. A legutolsó gyári JB-t szinte egy kattintás rootolni. Ezzel: [link]

2014. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Privátban érkezett kérdésre, itt egy válasz, kövesd az utasításokat. Ne felejtsd el ellenőrizni a bootloader nyithatóságát. Szolgáltatós telefonon felesleges ellenőrizni, semmilyen eszközzel nem nyitható. Csak gyári független telefonok nyithatóak.

[link]

2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha feltetted ezt a kérdést, akkor nincs szükséged arra, hogy rootold.
2014. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!