Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735 vélemények?

Nokia Lumia 735 vélemények?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen telefonja?

2014. okt. 20. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt hozzá szerencsém, és szerintem nagyon szép a kijelzője, korrekt a kamerája elől és hátul is, stabil és gyors a rendszer, és az elmaradhatatlan Nokia minőség összeszerelésben és anyaghasználatban.
2014. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is ilyenem van csak jót lehet róla mondani (pedig sokat játszom rajta ) :)
2014. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen van kb. 1 hónapja. Szerintem érdemes megvenni. Jó ár/érték arány, gyors, jól bírja az akksija (átlagos használattal legalább 2 nap).

Nekem ez az első Windows phone op.rendszerű telefonom. Nagyon tetszik a felület, a rendszer eddig egyszer sem fagyott le és nem akadozik. Szinte minden értelmes alkalmazás elérhető wp-ra is.

2014. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!