Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 kijelzőt cserélnek...

Iphone 6 kijelzőt cserélnek valahol? Mennyi az ára?

Figyelt kérdés
Asszem én vagyok az első az országban, aki összetört egy ilyen készüléket. Mennyibe kerülhet a javítása és hova tudom vinni?

2014. okt. 20. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Még sehova.
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
40%
Garancialevelen feltüntetett helyeken.
2014. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te is ki mentél Németországba venni? :D

Akkor nem csak én vagyok ilyen állat :') huhh.

Szóval. Egy pár nap, és hivatalosan is megjelenik, de hogyha nincs is kedved addig várni, akkor és pesten keresnék egy iDoki szervízt, (ugye őket ajánlom, eddig nekem ők váltak be), és megérdeklődeném a dolgot. Ha pedig nem jön be, akkor garancia részletes áttekintése, és küldöm postán az Apple-nek hogyha úgy van. Hogyha saját költségből kényszerült fedezni, akkor 55-60.000 Ft alatt nem valószínű hogy megúszod.

2014. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!