Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné lecserélni?

Megérné lecserélni?

Figyelt kérdés

Htc sensation xe-t megérné elcserélni egy galaxy s2 re?

Normális választ szeretnék kapni,nem ilyeneket hogy kuka mind2 meg a hasónlókat



2014. okt. 20. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

itt akarsz normális választ kapni? Nem vagy Te egy kicsit naiv?


Am tényleg kuka mindkettő...


A HTC-vel csak sz optam, de a galaxy s2 a világ legtöbbet garanciában visszavitt telefonja, alaplaphibával.. Ez nem vicc... Milyen építő jellegűt akarsz hallani? Felcseréled-e a szart a fosra?

2014. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az s2 a legtöbbet eladott telefon volt a maga korában,mint ahogy az összes s széria. Még ma is negálja a helyét.
2014. okt. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 amit írtál egy rohadt nagy baromság és ha komolyan így gondolod akkor hülye is vagy!


Mind a kettő nagyon jó telefon és még évekig használható is lessz.

Bár a sansation nem annyira.Az SGS2-nek sokkal nagyobb a támogatása.

Mi sem bizonyítja jobban,hogy a GB től az ICS-n keresztül a JB-t is megkapta.Fejlesztők rászabták a kitkat-et és ha kijön a lollipop az is rá fog menni.

Nekem volt mindkettő az asszony még most is az SGS2-T használja.

Nekem piszokul tetszett a Sensation.Gyári kipakolt rommal majdnem egyszinten volt a samsungal.

A camerája jobb és pont.Bár erőszeretettel mos,de megtanulható a használata.Persze ezzel nem azt mondom,hogy a samsungé rossz,de a htc az csak jobb volt egy kicsit.Meg ugyebát a sense felület az megint világbajnok!!!!!!!!!!!

De még is azt kell mondjam,hogy az SGS2 használhatóbb.Hiába hasomló a proci sokkal jobb

(csak az i9100) Ajánlom te is csak ilyet vegyél és a kicsivel több memória.

Én az első időkben kicsit sajnáltam,hogy váltottam,de egyre jobban rájöttem hogy az SGS2 használhatóbb,gyorsabb,sokkal nagyobb a támogatottsága.

2014. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ,ilyesmit vártam
2014. okt. 24. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem azt kérdezed hogy nokia 3210 vagy hogyhívjákot átváltsad galaxy s5re?
2014. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!