Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 530- Meddig kell tölteni...

Lumia 530- Meddig kell tölteni az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Miután lemerült feltöltöttem 100%ig,viszont nagyon gyorsan lemerült ez után. Másnak is van ilyen tapasztalata ezzel a márkával,vagy ezzel a készülékkel van gond?

2014. okt. 21. 13:00
 1/6 Tengor ***** válasza:

Más 10 éve legalább, hogy nem kell formázni a telefon akkut, amikor megveszed és 10 éve nem kell az első töltéssel ennyit stresszelni.

10 óra beszélgetést bír 3G-vel, ha nyomogatod folyamatosan, akkor sem fog többet írni. Majd amikor már nem lesz újdonság, akkor nem piszkálod annyit és tovább bírja az akku.

2014. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, nincs semmi baj...nem márkahiba.


Egyszerűen vagy lehasználtad, vagy tudtodon kívül valami fut a háttérben.

Egyébként mi az a nagyon hamar? Akármit csináltál vele, egy napot biztos kibírt...az pedig normális..

Ha nem használod, akkor pár nap...


szóval töltsd, használd, töltsd...ezek ilyenek.

2014. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tény hogy folyton nyomkodom(fb chat,explorer)de akkor sem kellene 4 óra alatt csutkára lemerülnie. Ezért kérdeztem hogy akinek ilyen telefonja van szinten tapasztalta e hogy az akku hamar megadja magát vagy csak ezzel a készülékkel van gond.
2014. okt. 21. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

epp ott cseszted el hogy csutkara meritetted...

formazni nem kell, de teljesen lemeriteni sem, attol csak gyengul

mellesleg nezd meg mi fut a hatterben es a kepernyo nincs-e max vilagitason

2014. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy megnéztem. Ennyire amatőr nem vagyok,csak arra vagyok kíváncsi hogy ez normális e ennél a készüléknél, vagy kifogtam egy rosszat.
2014. okt. 21. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre itt a saját kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!