Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám életre kelteni...

Alexandra0222 kérdése:

Hogyan tudnám életre kelteni a telefonomat? Mit csináljak? ( T-mobilos ) Sony Xperia Z (LTE) telefonom van, ki-be kapcsol, kb.5 másodpercig bírja bekapcsolva, de csak egy sötét képernyő fogad, használhatatlan!

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerült frissítenem a gépen keresztül, de eredménytelen! Próbáltam a szokásos bekapcsoló gomb+hangerő gomb felfelé nyomása, már a lefelé gombbal is megpróbálkoztam, semmi. Megjelenik a Sony felirat bekapcsolásnál, utána Xperia, próbál betölteni, és van, hogy azt írja ki, hogy csökkentett üzemmód és van, hogy ezt: InitialBootSetup nem válaszol. A töltése rendben van, azzal meg nincs semmi baj egyáltalán! Beküldtem már szervízbe, de vissza küldték azzal a címszóval, hogy külső mechanikai okokból nem csinálják meg ( pedig egy évig még van rá garancia ), természetesen garancia nélkül, vagyis pénzért hajlandóak. Kétségbe vagyok esve, nagyon szeretem ezt a telefonomat! Mit csináljak? Őszintén szólva, költeni nem szeretnék rá, hiszen INGYEN KELLENE MEGCSINÁLNIUK, ráadásul mivel hamarosan költözni fogok, így sajnos egy Ft-ot sem tudok nélkülözni, REMÉLEM EZT MEG TUDJÁTOK ÉRTENI! Szóval valakinek valami jó ötlet? Mi lehet a telefonommal? Olvastam az interneten, hogy " hirtelen halált halnak " a Sony Xperia Z telefonok, bár nem is értem miért, mit csináljak? KÉRLEK SEGÍTSETEK, NAGYON- NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ANNAK AKI AD VALAMI JÓ ÖTLETET!

#(T-mobilos) #Sony Xperia Z (LTE) #nem reagál semmire!
2014. okt. 21. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen külső mechanikai okokra hivatkoznak? mi van a garanciafeltételekben? olvasd át!
2014. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az én telefnom is volt így .Valamelyik telepített program virusos .Az én telefonom 5 percenként kikapcsolt ujraindult .Törölj le minden általad letöltöt programot.
2014. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hátlap résznél ahol fel tudnák ők szedni ott be van törve egy kicsit, pedig tudom, hogy nem én voltam, mert én csak a töltő részénél ütöttem be véletlen egyszer, de mindig tokban volt tehát a hátlapja mindig védve volt! Közölték, hogy bizonyítsam be, hogy nem én voltam.... Ezért nem csinálták meg, pedig nem azt kértem, hogy hozzák rendbe a külső részét, csak egyszerűen a szoftvert maga a rendszerrel kezdjenek valamit, nem azt tették amiért én beküldtem. Lehet az akármilyen karcos vagy bármi, nem ettől függ a javítása ( amit szerettem volna )!
2014. okt. 21. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
fordulj a fogyasztóvédelemhez!
2014. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmit nem tudok csinálni a telefonnal, amikor érzékelte a gép gyorsan rámentem a fájlok megtekintésére azalatt az 5 másodperc alatt :) ! Azt írta ki, hogy nincs rajta se fénykép se videó se semmi! Szóval olyan MINTHA köddé vált volna rajta minden, azt is ki tudtam deríteni, hogy 11,42 GB elérhető rajta, bár semmilyen alkalmazást nem mutat, mintha nem is lenne.
2014. okt. 21. 22:28
 6/7 A kérdező kommentje:

A fogyasztóvédelemre én is gondoltam, de erre kaptam azt a választ, hogy " Be is kéne bizonyítani, hogy nem én voltam aki a kárt okozta, nyugodtan forduljon a fogyasztóvédelemhez, találkozunk akkor a bíróságon! "

Valóban nem nem tudom bizonyítani, szóval.. ha mégis bejelenteném akkor? Megcsinálják mégis a garanciámmal?

2014. okt. 21. 22:37
 7/7 anonim válasza:
Menj el maszek szerelőhöz olcsobban javítanak mint a szolgáltatód !
2014. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!