Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-re még jön frissítés...

IPhone 4s-re még jön frissítés? Vagy már nem érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ez a legolcsóbb.Érdemesebb lenne 5c-t venni?

2014. okt. 21. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.érdemesebb 5S-t venni.
2014. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz több, vagyis a jelenlegi 8-as verzióból biztos kapja mindet, de a következőt már nem.


5c-re egy szép 4s-t én nem cserélnék, nem vagyok műanyag-hívő :-) Persze sokkal gyorsabb, meg nagyobb is egy kicsit, de akkor sem.


Továbbá: az iOS frissítések "nagy durranásai" általában azoknak szólnak, akiknek több, Apple gyártotta eszköze is van, az ezek közötti minél teljesebb "együttélést" fejlesztik a leginkább - én a 4-es iPhone-t ezért cseréltem 5-re.


De ha ez az igény nincs meg, és/vagy nem fogod tudni kihasználni, akkor még egy darabig jó a 4s.


5c/5s akkor lehet még jó vásár, ha feltételezzük, hogy az Apple is már csak tepsiket fog csinálni, és az meg nem kell.

2014. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!